AK Partili Vekiller İnceledi

AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subaşı ve Adil Çelik, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve mahalle muhtarları ile birlikte Manyas Sol Sahil Sulama Projesi kapsamındaki alanları yerinde incelediler.

SOL SAHİL SULAMASI İNŞAATI TAMAMLANMA AŞAMASINA GELDİ

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı yaptığı açıklamada: “Manyas 2. Merhale Projesi kapsamında yer alan Manyas Ovası Sol Sahil Sulaması İnşaatı işinde toplulaştırma faaliyetleri tamamlanma aşamasına geldi” dedi.

6 MAHALLEMİZDE PARSELASYON TAMAMLANARAK 175 KM TARLA ULAŞIM YOLU İNŞAAT KAPSAMINA ALINDI

Subaşı: “Toplulaştırma faaliyetleri ile “Bereketli Sulama Sahası”nda ve Bandırma ilçe sınırları içerisinde yer alan 6 mahallemizde (Külefli, Bereketli, Doğruca, Yenisığırcı, Akçapınar ve Kuşcenneti) toplulaştırma faaliyetlerine ait yeni parselasyon planları tamamlanarak tarlalara ulaşım yolunun sağlanması ve tarımsal faaliyetin aksamaması amacıyla 175 km tarla ulaşım yolu Manyas Ovası Sol Sahil Sulaması İnşaatı kapsamına alınmıştır” dedi.

227 MİLYON TL’LİK YATIRIM, 65 KM’Sİ TAMAMLANDI

Sözlerine devam eden Subaşı: “Sözleşme Bedeli 227.150.000 TL olan işin kapsamında bugüne kadar 65 km yol yapımı tamamlanmış olup, mevsim şartlarına göre yapım faaliyetinin devam ettirilerek sulama sezonuna yetiştirilmesi planlanmaktadır” dedi.

HEMŞEHRİLERİMİZİN REFAHI VE TEVECCÜHLERİ BİZİM İÇİN HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

İncelemeler esnasında mahalle muhtarları; yapılan işlerden dolayı ve projeyi takip ettikleri için milletvekillerinde teşekkür ettiler. 

Subaşı: “Hemşehrilerimizin refahı ve teveccühleri bizim için her şeyden önemli, AK Parti Balıkesir Teşkilatı olarak konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.