İŞYERLERİ ZARAR GÖREN ESNAFLARA BAŞKAN ORKAN’DAN DESTEK

pat1
Her Zaman Yanınızdayız 1

Balıkesir Yeni Sanayi Sitesi’nde geçtiğimiz günlerde tüp patlaması sonucu kullanılmaz hale gelen lokanta ve kahvehanenin inşasını Karesi Belediyesi yapacak. Bölgede incelemede bulunan Başkan Orkan “Biz birlikte oldukça aşamayacağımız zorluk yok! Her zaman esnafımızın yanındayız” dedi.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Yeni Sanayi Sitesi’nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen patlamada zarar gören esnaflarla bir araya geldi. Başkan Orkan’a ziyaretinde KÜÇÜKSAN Başkanı Ahmet Sakbaş, Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız, Kahveciler, Gazinocular ve Benzeri Esnaf Odası Başkanı Bülent Bilir eşlik etti. Patlamada kullanılamaz hale gelen lokanta ve kahvehane esnafı ile buluşan Başkan Orkan esnaflara, Karesi Belediyesi tarafından yıkımına başlanan işyerlerinin inşasının yapılacağı sözünü verdi.

pat2
Her Zaman Yanınızdayız 2

BETONARME YAPISI KARESİ’DEN

Esnafın yaralarını sarmak için karesi Belediyesi olarak harekete geçtiklerini söyleyen Başkan Orkan, “Küçük Sanayimizde yaşanan patlamadan ötürü 2 işyerimiz ağır hasar gördü. Bizde Karesi Belediyesi olarak ne yapabiliriz diyerek oda başkanlarımız ve esnaflarımız ile toplantı yaptık. Allah nasip ederse işyerlerimizin betonarme yapısını yaparak teslim edeceğiz. Bu olayda yaralanma olmaması bizi sevindirdi. Biz birlikte oldukça aşamayacağımız zorluk yok! Her zaman esnafımızın yanındayız” dedi.

Esnaf Odaları Başkanları ile lokanta ve kahvehane esnafı da desteklerinden ötürü Başkan Orkan’a teşekkür ettiler.