GenelGündem

BEST’ten 8 Mart Hediyesi

Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş (BEST A.Ş.) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde her kadın çalışanı için Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışta bulundu.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde BEST A.Ş. kadın çalışanlarının katıldığı bir kahvaltı etkinliğiyle kutladı. Her kadın çalışanı için ayrı ayrı TEV – Türk Eğitim Vakfı’na bağışta bulunan BEST A.Ş., bu anlamlı günde kadın personeline çiçek, alışveriş çeki ve Deniz Kızı Seramik Atölyesi tarafından özel olarak tasarlanan el yapımı seramik fincanları hediye etti.

KADINLAR GUNU 4858 1

Sabah kahvaltısında bir araya gelinen etkinlikte BEST A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Zafer Mizan, Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, özverili çalışmalarıyla şirketimize güç veren emekçi kadın çalışanlarımızın ve tüm kadınların Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlayarak, BEST A.Ş Genel Müdür Tunç Tezel’in mesajını kadın personeliyle ile paylaştı. 

Deniz Kızı Seramik Atölyesi sahibi Tuğçe Akat’ın da davetli olarak yer aldığı etkinlikte “Kadın dokunduğu her yeri güzelleştirendir” diyerek Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladı. Etkinlik, günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir