GenelKültür/SanatSiyaset

Ülkü Ocakları Liseli Bozkurtları Unutmadı

Ülkü Ocakları Balıkesir İl Başkanlığı bünyesinde ortaöğretim ve lise dönemindeki gençlere yönelik faaliyetlerde bulunan Ortaöğretim Birimi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında ara tatile giren öğrenciler bir araya geldi.

Ülkü Ocakları Balıkesir İl Başkanı Kazım Çalışkan, ara tatil dönemine kadar ortaöğretim biriminin gerçekleştirdiği kültürel yarışmalar kapsamında başarılı olan gençlere Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanan yayınlardan ve  Odaklı 2023 – Anlayarak Hızlı Okuma programını hediye etti.

Gençlere yönelik konuşmasında Başkan Çalışkan “Ortaöğretimli yiğit bozkurtlar karne tatili öncesinde bir araya gelerek toplantımızı gerçekleştirdik. Sizler bu ülkenin geleceğisiniz, önümüzdeki yıllar içerisinde ülkenize ve ülkünüze sahip çıkacak, milliyetçi, mukeddesatına sahip çıkan abide şahsiyetler olarak Türk Milletinin yürütücü kuvveti sizler olacaksınız. Türk Milletine olan sevginiz ve damarlarınızda ki asil Türk kanına yakışır meziyetlerde yetişmeniz için mücadelemiz hep devam edecektir. Ailelerinize selamlarımı iletin.” dedi.

Sosyal yardım kampanyaları ile Balıkesirlilerden tam not almaya devam eden Balıkesir Ülkü Ocakları, bu etkinlik kapsamında da yeni dönemde yapacakları faaliyetler ile ilgili toplantısını  gerçekleştirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir