Diğerleri AK Partili Değil

Sivri kalemi ile dikkat çeken, zaman zaman bizimle ilgili de yazdığı yazılarla gündeme gelen Murat Ayaşoğlu, önceki günlerde Ahmet Namlı ile program yapan AK Partili vekil Yavuz Subaşı’nın içinde bulunduğu durumu özetlemiş.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın kendi ağzından çıkmayan bir söz ile linç edildiğine ve milletvekili Subaşı’nın da buna “çanak tuttuğunu” dile getiren Kedi Murat oldukça sert cümlelerden oluşan yazısında AK Parti röntgenini çekti.

Devlet adamlığı ciddiyetinden uzak olarak nitelendirdiği MKYK Üyesi Subaşı’a sorular yönelten Ayaşoğlu “bu işlerin başında bazı gazeteciler AKP’ye giydiriyor, o gazetelere ve gazetecilere AKP’li belediyeler para ödeyemez, ödememeli diye parti içinde bas bas bağıran da sizdiniz…” cümlesi ile Balıkesir’de bulunan diğer belediye başkanlarının koruma altına alınmadığına işaret ediyor.

Hangi belediyenin hangi medya kuruluşu ile nasıl bir bağlantısı ve ekonomik ilişkisi var merağının ötesinde gözlerden kaçmayan tek gerçek şu: BALIKESİR’DE İSTEDİĞİN BELEDİYE BAŞKANI VE YÖNETİMİ HAKKINDA YAZI YAZABİLİR, ELEŞTİRİ GETİREBİLİR HATTA İTİBARSIZLAŞTIRMA OPERASYONU ÇEKEBİLİRSİNİZ..

AK PARTİ VE TEŞKİLAT İÇİN BİLE BUNLAR GEÇERLİ..

SADECE BÜYÜKŞEHİR VE YÜCEL YILMAZ HARİÇ..