Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kentin dört bir tarafında çalışmalarını aralıksız devam ediyor.

Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir genelindeki yeşil alanlarda ve parklarda ağaç bakım, ağaçlandırma ve budama, çim biçme, yabani ot temizliği, sulama, park bakım ve revize çalışmalarının hız kesmeden sürdürüyor.

Çevreye Önem Veriyoruz

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı vatandaşlara daha iyi hizmet vermek adına Park ve Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin düzenli olarak çalışmalarına devam ettiğini belirterek,” Bir yandan koronavirüsle mücadele ederken bir yandan da İlçe genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha temiz, daha yeşil bir İskenderun için çalışıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde bulunan park, bahçe, oyun alanlarında çim biçme, yabani otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen program dâhilinde ekiplerimiz ilçe genelinde çalışmalarını sürdürecektir” şeklinde konuştu.

Hedef Daha Yeşil Bir Altıeylül

Belediye Başkanı Avcı,“ Halkımızı ve özellikle çocuklarımızı daha fazla ve daha güzel yeşil alanlarla buluşturmak için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün tüm mahallerimiz de yürüttüğü peyzaj çalışmaları devam edecek ”şeklinde konuştu.