Bakgör’e Özel Tarife

Bursa’da geçirilen güzel dakikaların” hatırına olsa gerek, Büyükşehir Belediye yönetimi BAKYAPI’ya sattıkları arazi ile yakından ilgileniyor.
İhale öncesi aileler ile birlikte bir araya gelindiği, ardından Yasin Sağay’ın detaylar için misafir edildiği iddiaları yalanlanmamış iken, Veysel Bakgör’ün projelerine olan ilgi kamuoyunun dikkatini çekmeye başladı.
Yaklaşık 350 daireden oluşacak yeni proje, 699 bin TL’den satışa sunulurken, ihale sonrası çevre düzenlemesi, moloz temizliği ve arazi içindeki binaların yıkımı gibi işlerinin Belediye imkanları ile yapıldığı BAKYAPI konutlarının satışlarına da el atan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi, belediye başkanları, milletvekilleri, işadamları hatta akademik kadrolara bile daire satma çabasına girdi.

Proje için start veren firmanın şantiyesini, kendi alanı dışında bölgeye kurma izni verilirken, inşaat alanının içine değil belediye arazisine yaptırılan örnek daire ve satış ofisiyle de dikkat çekti.
Balıkesirli diğer müteahhitlere tanınmayan kamunun tüm imkanları nerdeyse BAKYAPI için seferber edilirken, Başkan Yücel Yılmaz’ın proje maketini de büyükşehir’de sergiye çıkarması bekleniyor.