BBP Sorun Çözüyor

Balıkesir İl Binası’nda yaklaşık bir yıldır geleneksel hale dönüşen Halk Buluşmalarını aralıksız sürdüren Büyük Birlik Partisi Balıkesir İl Başkanı Zeki Uçar, kapısına gelen her vatandaşın sorunlarını gidermek için çaba harcıyor.

Büyük Birlik Partisi klasiği haline getirme hedefi ile yürütülen uygulamada, her siyasi görüşten Balıkesirli Salı günleri saat 10:00 ilâ 12:30 arası parti binasında misafir ediliyor.
Genellikle devlet kapısında yaşanan aksaklık ve bürokratik işlemlerden yakınan vatandaşların talepleri titizlikle incelenip, ilgili merciler ve yetkili kişilerle ile yapılan görüşmelerin ardından sonuca bağlanıyor.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Uçar yaptığı açıklamada “Bu sorunlara muhatap kurumlarla yaptığımız görüşmeler neticesi çözümler üretme gayreti içerisinde oluyoruz. Kurulduğu günden bu yana tüm kadroları ve olanakları ile devletinin ve milletinin yanında yer alan partimiz, bu yıl tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinde de vatandaşlarımızdan gelen talep ve beklenti neticesinde iki konuda iktidara öncülük etmiştir. Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde tarımla uğraşan çiftçilerimizin bu yasaktan muaf tutulması gerektiğini, üretimin durmadan devamının sağlanmasını her ortamda dile getirdik. Yine maske dağıtımında yaşanan bazı aksaklıklar nedeni ile Maskelerin belli bir tavan ücret belirlenerek ücretli maske satışının serbest bırakılması gerektiğini ifade ettik . Bu iki konuda hükümetimizin gereken adımlar atması bizi memnun etmiştir.” diye konuştu.