Kampanyaya MHP Desteği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Milli Dayanışma Kampanyası”na Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Balıkesir İl Başkanlığı da destek verdi.

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Milli Dayanışma Kampanyası’na yönetim kurulu üyeleriyle birlikte katılacaklarını açıkladı.
Yüksel yaptığı yazılı açıklamada “Zor zamanlar, ne yazık ki zor kararlar gerektirmektedir. Ancak herkesin alınan tedbirlere uyması, birlik ve beraberliği elden bırakmadan, kara propagandalara kapılmadan hayatına devam etmesi ve Devletimizin resmi açıklamaları dışında kalan nifak amaçlı sosyal medya söylemlerine kulak asmadan sükunet ve bilim ışığında bu salgının üstesinden gelmesi önem arz etmektedir.
Sayın Cumhurbaşkanının açıklamış olduğu “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” kampanyasına destek vermek amacıyla Balıkesir İl Başkanlığı olarak Yönetim Kurulu Üyelerimizin katkılarıyla 5.000 TL’lik bir yardım havuzu oluşturmuş bulunmaktayız. Devletimizin açıklamış olduğu banka hesap numaralarına az da olsa sağlayacağımız katkı ile safımızı belli etmek istedik.
Bu vesile ile hem bugünümüzü hem de geleceğimizi korumak amacıyla canını dişine takan ve hiçbir fedakarlıktan kaçmayan başta Sağlık Çalışanlar ordumuz olmak üzere, gözünü kırpmadan vatan müdafaasına devam eden Türk Silahlı Kuvvetleri personeline de şükranlarımızı arz ederiz” dedi.