AK KADROLAR BESOB’DAN DESTEK İSTEDİ

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Adil Çelik, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve teşkilat üyeleri, 24 Haziran seçimleri için Karesi İlçesi’nde yoğun bir şekilde çalışıyor. Teşkilat, cuma namazının ardından BESOB Başkanı Fehmi Erdem’i ziyaret edip, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde vekil adayları, parti başkanları, belediye başkanları ve parti teşkilatı yoğun bir tempo içinde çalışıyor. AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Adil Çelik, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve parti teşkilatı cuma namazının ardından Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi Erdem’e ziyarette bulundu.

“BALIKESİR’İN REFAHI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
AK Parti’nin seçim çalışmaları hakkında BESOB üyelerini bilgilendiren AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Adil Çelik, “BESOB’da Balıkesir’e hizmet eden, çalışan kardeşlerimle birlikteyiz. İl başkanı olduğum dönemlerde de yanı ekip arkadaşlarımızla beraber çalıştım. 24 Haziran’da milletimizin kararı, teveccühü ile Balıkesir’imize hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Esnafımızın da sorunlarını karşılıklı görüşerek hep beraber çözeceğiz inşallah. Önemli olan Balıkesirlilerin refahı, iyiliği doğrultusunda çalışmak” dedi.

“SEÇİM BAŞARILI GEÇECEK”
24 Haziran’ı kazasız belasız geçirmeyi dileyen BESOB Başkanı Fehmi Erdem, “Esnaf teşkilatının dertlerini hep beraber dertlenip, yapılması gereken neyse el birliği ve güç birliği ile yapacağımıza inanıyorum. 24 Haziran’ı başarılı bir şekilde geçireceğiz inşallah. Teşkilatımızı ziyaret ettiğiniz içinde çok teşekkür ediyorum” dedi.

AYLARDIR ÇALIŞIYORUZ
5 aydan buyana sahada aktif olarak sahada çalıştıklarını vurgulayan Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, 24 Haziran’da hep beraber mutlu sona ulaşacaklarını söyledi. Baytekin, emek ve katkı veren herkese teşekkür etti.

GÜÇLÜ ESNAF İÇİN YOLA ÇIKTIK
Balıkesir esnafının kendilerinde ayrı bir değeri olduğuna vurgu yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Başkanımıza görevinin yeniden hayırlı olmasını diliyorum. Güçlü bir Türkiye, güçlü bir Karesi, güçlü bir Balıkesir için esnafımızın bütün sorunlarını çözmek için yola çıktık. Allah nasip ederse 24 Haziran hepimiz için kutlu bir gün olacak. Balıkesir’in gelişmesinde ve esnaflık kültürünün yerleşmesinde önemli katkılar sağlayan tüm esnaf ve sanatkârlarımıza teşekkür ederim” dedi.