Maske Psikolojik Demiş

Neden susuyorsunuz haberi için sosyal medyada açıklama İYİ Partili Bigadiçli Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Özgür Çelebioğlu kendisinin Yücel Yılmaz’a vatandaşa maske dağıtalım teklifi götürdüğünü ancak “Maskenin faydası yok. Tamamen psikolojik.” cevabını aldığını yazdı.

İşte Çelebioğlu’nun yazısının tamamı:

Bu habere ne yazılır bilemedim. Gönlü büyük halkımızın yetki verdiklerinin kılı kıpırdamazken bu işin sorumluluğunu da bize yüklediniz ya helal olsun.
Ama yine de yaptıklarımızı sayayım elimde ki en büyük silah sosyal mecralarda her zaman halkımızı bilgilendirme yoluna gittim. Bakılabilir önceki paylaşımlarıma özellikle maskenin çok önemli olduğunu Kızılay’ın Erbil e değil Türk halkına maske dağıtması gerektiğini söyledim yazdım. Ak trollerin hedefi oldum.
Sn.Yücel Yılmaz a Meclis’te halka mutlaka maske dağıtılması lazım dedim kendisi maskenin psikolojik bir şey olduğunu tıbben bir işe yaramadığını söyledi.
Yine İtalya olmayalım sokağa çıkma yasağı ilanı talep ettim. Vs.vs..
Ak parti ise Derviş kod adlı meclis üyesini ekran yüzü yapıp ciddiyetten uzak bilgilendirmeler yaptı…..
Çok şeyler yazabilirim, düşman işgalinde olsak göğsümü siper eder savaşırım. Ama bu illete karşı çok kıymetli halkımızı dikkatli olmaları konusunda uyarmak dışında yapacak bir şeyimiz yok.

Please follow and like us: